Garanti koşulları

1- Garanti süresi ürün/hizmet tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve aksi belirtilmediği sürece en az iki yıldır. Ürün/hizmetin garanti kapsamında sayılabilmesi için saklama koşulları ve kullanım koşulları tam anlamıyla sağlanmış olup ürün raf ömrü kullanım sağlandıktan sonraki süreçte değişiklik gösterebilmektedir.

2- Ürün/Hizmet tüketiciye teslim anında mevcut bulunan hasar söz konusu ise kurye hizmet sağlayıcısına tutanak tutturularak teslim alınmaması gerekmekte , teslim alındığı takdirde garanti kapsamı üretici/ithalatçı tarafından belirlenmektedir. 

3- Ürün/Hizmet teslim alındığı tarihten itibaren 7 iş günü iade süreci bulunmaktadır.Ürün/hizmet fatura ile gönderilmekte olup jelatin,paket,kapak açılması ve ürünün kullanılması gibi durumlar da ürün/hizmet iadesi kabul edilmeyecek olup ürün/hizmet bedel iadesi yapılmayacaktır.

4-Ürün/hizmet için oluşabilecek fabrikasyon tüm hatalardan üretici/ithalatcı sorumludur ve garanti kapsamı içerir

5- Ürün/hizmet tamamı faturalı gönderim sağlanmakta olup,faturasız ürün/hizmet ile ilgili garanti kappsamı söz konusu olmayacaktır.

Ürünler, imalatçı veya ithalatçı firma garantisi kapsamındadır. Satın almış olduğunuz ürünlerde, garanti süresi içinde meydana gelebilecek koşullar, yukarıda ayrıntıları belirtilen garanti şartlarına göre ücretsiz olarak değişim ve iade kapsamında incelenir. Bazi ürünler, jelatinli ya da vakumlu ambalajda gelmekte, Fatura'da, ürünün bulunduğu kutunun içinde bulunmaktadır. Bu hallerde, ürünün orjinal halini bozmamak için,kutu açılımı yapılmadan, ürün/hizmet kullanımı gerçekleşmeden ve ürün deformasyona uğramadan garanti sürecini başvuru yapılmalıdır.

banner
banner
banner
ORİJİNAL ÜRÜN

Resmi Web Mağazası Güvencesi ve Garantisiyle

%100 ÜRÜN DESTEĞİ

Uzmanlarımız kullanım ve sorunlar için destek vermektedir.

banner