}

Hakkımızda

Belita Kozmetik, Nunaat ve House of Cheatham ABD Merkezli üretici firmalar ile 2014 yılında faaliyete başlayıp, Türkiye’de ki satış ve pazarlama operasyonunu yönetmektedir. Şirketimizin faaliyet konusu kozmetik ürünleri ithalatı ve satışıdır. Bu kaliteli markaları bünyesinde bulunduran Belita Kozmetik; her yaştan ve her kesimden tüketiciye hitap eden ürünler sunmaktadır.

Profesyonel saç bakım grubunun yer aldığı Belita Kozmetik her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuş ve bir yaşam felsefesi olarak benimsemiştir. Genel büyüme stratejisinde hedefi yoğun bir pazarlama faaliyeti göstermek, markalaşmak sürecinin devam etmesi için yatırım yapmak, marka bilinirliğini artırmak, sermaye yapısını daha güçlü hale getirmek amaçlarının sadece bir kısmıdır.

Belita Kozmetik ailesi olarak tüm yenilikleri takip ederek dünya standartlarındaki hizmet anlayışını ve güven ortamını ileri düzeyde tutarak Türkiye’nin hak ettiği kalite standartlarında ürünler sunmaktadır.

Profesyonel ve güleryüzlü ekibi ile pazarlama alanında siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en iyi markaları, en iyi fiyata sizlere sunmaya devam edecektir.

NUNAAT Ürünlerimiz yüksek buğday ve soya proteini içeren yeşil keratindir. İçerisinde profesyonel ürünler barındırır sodyum klorür ve formaldehit içermez. Tüm NUNAAT ürenlerimiz formülündeki yeşil keratin sayesinde saçı dipten uca onarır ve yoğun bakım yapar. 

HOUSE OF CHEATHAM ORGANİCS ürünlerimiz ise saf zeytinyağı bazlı ürünlerden ibarettir. İçerisindeki zeytinyağı sayesinde saça kökten uca bakım yapar, saça elastikiyet(esneklik) vererek nem oranını dengeler.

 

E-Bültenlerimiz ve Kampanyalarımızdan Haberdar
Olmak İçin E-Mail adresinizi Belirtiniz.