}

İade Koşulları

 

SİPARİŞ İPTAL PROSEDÜRÜ

Sipariş kargoya verilmeden önce  Tel : 0 212 422 2828 • Whatsapp : 0 543 254 30 82 üzerinden erişilmesi halinde siparişinizi iptal edebilirsiniz. Kargo aşamasından sonra iptal işlemi gerçekleştirilemez.

 

İADE PROSEDÜRÜ

  1. Tüketici sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir.
  2. Şirketimiz tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır.
  3. Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2. nüshasının iadesi zorunludur.Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına iade edilmesi için şirketimiz girişimde bulunur.
  4. Ürün bedelinin iadesinde banka tarafindan olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.
  5. Niteliği itibariyla iade edilemeyecek ürünler; tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için iade hakkı kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

E-Bültenlerimiz ve Kampanyalarımızdan Haberdar
Olmak İçin E-Mail adresinizi Belirtiniz.