Sipariş İptal ve İade Prosüdürü

SİPARİŞ İADE PROSEDÜRÜ

Sipariş kargoya verilmeden önce  Tel : 0 212 422 2828  •  Whatsapp : 0 543 254 30 82 üzerinden erişilmesi halinde siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Kargo aşamasından sonra iptal işlemi gerçekleştirilemez.

nunaatturkiye.com' da satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. nunaatturkiye.com iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. 

Müşterilerimiz satın aldıkları ürünleri 14 gün içinde iade etme hakkına sahiplerdir.

İade etmek için gönderdiğiniz ürünlerde eksiksiz olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilememektedir.

 

  • Ürünün faturası, iade formu, 14 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin orijinal kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak  MNG KARGO aracılığı ile gönderilmesi gerekmektedir. Harici bir firmadan gönderilen iadelerin kargo bedellerinden firmamız sorumlu değildir.
  • İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri, iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
  • Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
  • İade işlemini başlatmak için iletişim bölümünden veya mail ile destek@nunaatturkiye.com  adresinden iletişime geçmeniz gerekmektedir.
  • nunaatturkiye.com 'a gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1- 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.
  • Kozmetik ürünlerin etkisi kişiden kişiye değişebilir. nunaatturkiye.com' dan alınan ve kullanılan ürünlerin, alıcıları tamamen memnun etme garantisi yoktur. Bu sebeple kişisel memnuniyetsizliklerden doğan ve geri satılabilmesi mümkün olmayan ürünlerde iade talepleri kesinlikle kabul edilmemektedir.

nunaatturkiye.com sitesinden yapılan tüm alışverişlerde, aldığınız ürünle ilgili olarak, ürünün yer aldığı paketin kargo görevlisinin yanında açılması ve eksik veya hasarlı ürünler için tutanak tutturulması gerekmektedir. Bu tutanakla birlikte yapılan başvurularda, mağduriyet hızla giderilmektedir.

İade ve Değişim prosedürümüz yukarıda bahsedildiği üzere Tüketici kanunlarına tamamen uygun olup ,sipariş veren tüm üyelerimiz bu şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

banner
banner
banner
ORİJİNAL ÜRÜN

Resmi Web Mağazası Güvencesi ve Garantisiyle

%100 ÜRÜN DESTEĞİ

Uzmanlarımız kullanım ve sorunlar için destek vermektedir.

banner